3/4 Sq. Dr. Bit Socket 12mm Hex Length 75mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 35mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 40mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $28.94
-65%$28.94
$10.13

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 35mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 40mm |
| L Size: | 75mm |

























