1 Sq. Dr. Bit Socket 36mm Hex Length 80mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 36mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54.2mm |
| H1 Size: | 22.5mm |
| H2 Size: | 45mm |
| L Size: | 80mm |

Original: $76.06
-65%$76.06
$26.62

Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 36mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54.2mm |
| H1 Size: | 22.5mm |
| H2 Size: | 45mm |
| L Size: | 80mm |

























