✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1 Sq. Dr. Bit Socket 19mm Hex Length 80mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44.2mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 45mm |
| L Size: | 80mm |

$22.59
Original: $64.53
-65%1 Sq. Dr. Bit Socket 19mm Hex Length 80mm—
$64.53
$22.59

Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44.2mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 45mm |
| L Size: | 80mm |

























