1/2 Sq. Dr. Bit Socket 9/16 Hex Length 43mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 43mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 9/16" |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H1 Size: | 11.5mm |
| H2 Size: | 23mm |
| L Size: | 43mm |

Original: $15.62
-65%$15.62
$5.47

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 43mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 9/16" |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H1 Size: | 11.5mm |
| H2 Size: | 23mm |
| L Size: | 43mm |

























