1/2 Sq. Dr. Bit Socket 3/16 Hex Length 75mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 3/16" |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21.1mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 53mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $16.05
-65%$16.05
$5.62

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 3/16" |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21.1mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 53mm |
| L Size: | 75mm |

























