1/2 Sq. Dr. Bit Socket 19mm Hex Length 100mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 78mm |
| L Size: | 100mm |

Original: $27.25
-65%$27.25
$9.54

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 78mm |
| L Size: | 100mm |

























