1/2 Sq. Dr. Bit Socket 18mm Hex Length 75mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 53mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $19.31
-65%$19.31
$6.76

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 53mm |
| L Size: | 75mm |

























