✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Bit Socket 16mm Hex Length 60mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 16mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 38mm |
| L Size: | 60mm |

$5.52
Original: $15.77
-65%1/2 Sq. Dr. Bit Socket 16mm Hex Length 60mm—
$15.77
$5.52

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 16mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 38mm |
| L Size: | 60mm |

























