1/2 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 43mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 43mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H1 Size: | 11.5mm |
| H2 Size: | 23mm |
| L Size: | 43mm |

Original: $14.22
-65%$14.22
$4.98

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 43mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H1 Size: | 11.5mm |
| H2 Size: | 23mm |
| L Size: | 43mm |

























