✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Bit Socket 12mm Hex Length 100mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 78mm |
| L Size: | 100mm |

$7.43
Original: $21.24
-65%1/2 Sq. Dr. Bit Socket 12mm Hex Length 100mm—
$21.24
$7.43

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 78mm |
| L Size: | 100mm |

























