3/8 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 62mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 44mm |
| L Size: | 62mm |
Original: $14.96
-65%$14.96
$5.24

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 44mm |
| L Size: | 62mm |
























