3/8 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 25mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 25mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| H1 Size: | 10mm |
| L Size: | 25mm |

Original: $16.66
-65%$16.66
$5.83

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 25mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| H1 Size: | 10mm |
| L Size: | 25mm |

























