3/8 Sq. Dr. Bit Socket 13mm Hex Length 38mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 38mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $14.30
-65%$14.30
$5.00

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 38mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |
























