✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Bit Socket 12mm Hex Length 38mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 38mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |
$3.85
Original: $11.01
-65%3/8 Sq. Dr. Bit Socket 12mm Hex Length 38mm—
$11.01
$3.85

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 38mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |
























