3/8 Sq. Dr. Bit Socket 11mm Hex Length 100mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 100mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $13.79
-65%$13.79
$4.83

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 100mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 73.5mm |
| L Size: | 100mm |
























