3/8 Sq. Dr. Bit Socket 10mm Hex Length 75mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 57mm |
| L Size: | 75mm |


Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 57mm |
| L Size: | 75mm |























