3/8 Sq. Dr. Bit Socket 10mm Hex Length 38mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
|
Output shape:
|
Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $10.95
-65%$10.95
$3.83

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
|
Output shape:
|
Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 11.5mm |
| L Size: | 38mm |























