1/4 Sq. Dr. Bit Socket 9/32 Hex Length 25mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 9/32" |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13.1mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 25mm |
Original: $8.83
-65%$8.83
$3.09

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 9/32" |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13.1mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 25mm |






















