1/4 Sq. Dr. Bit Socket 8mm Hex Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 8mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13.1mm |
| H Size: | 83mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $11.90
-65%$11.90
$4.17

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 8mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13.1mm |
| H Size: | 83mm |
| L Size: | 100mm |






















