1/4 Sq. Dr. Bit Socket 12mm Hex Length 100mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 12mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 16.4mm |
| H Size: | 83mm |
| L Size: | 100mm |

Original: $21.77
-65%$21.77
$7.62

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 12mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 16.4mm |
| H Size: | 83mm |
| L Size: | 100mm |























