1/4 Sq. Dr. Bit Socket 1.5mm Hex Length 25mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 1.5mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 25mm |
Original: $8.03
-65%$8.03
$2.81

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 1.5mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 25mm |






















