1/2 Sq. Dr. Bit Socket 9mm Hex Length 50mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $11.75
-65%$11.75
$4.11

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 50mm |

























