1/2 Sq. Dr. Bit Socket 7mm Hex Length 160mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 123.5mm |
| L Size: | 160mm |

Original: $15.39
-65%$15.39
$5.39

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 123.5mm |
| L Size: | 160mm |

























