1/2 Sq. Dr. Bit Socket 6mm Hex Length 75mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 38.5mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $11.90
-65%$11.90
$4.17

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 38.5mm |
| L Size: | 75mm |

























