1/2 Sq. Dr. Bit Socket 18mm Hex Length 50mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 27mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $18.27
-65%$18.27
$6.39

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 27mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 50mm |

























