1/2 Sq. Dr. Bit Socket 17mm Hex Length 75mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 35mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $16.57
-65%$16.57
$5.80

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 35mm |
| L Size: | 75mm |

























