1/2 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 50mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $13.89
-65%$13.89
$4.86

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 50mm |
























