1/2 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 160mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 123.5mm |
| L Size: | 160mm |

Original: $19.93
-65%$19.93
$6.98

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 160mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 123.5mm |
| L Size: | 160mm |

























