1/2 Sq. Dr. Bit Socket 10mm Double-Hex Length 100mm For Cylinder head bolt

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Bit Socket for Cylinder Head Bolt |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Double Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |

Original: $18.27
-65%$18.27
$6.39

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Bit Socket for Cylinder Head Bolt |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Double Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |

























