✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
5/16 Hex Dr. Bit 8mm Hex Length 32mm
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 8mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
$5.95
5/16 Hex Dr. Bit 8mm Hex Length 32mm—
$5.95


Description
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 8mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
























