1/4 Hex Dr. Bit 3/16 Hex Length 25mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 25mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 3/16" |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 25mm |
Original: $7.01
-65%$7.01
$2.45

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 25mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 3/16" |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 25mm |
























