5/16 Hex Dr. Bit 10mm Hex Length 32mm

| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |



Description

| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
























