1 Sq. Dr. Extra Long Wheel Nut Socket 32mm 6 point Length 400mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 400mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Output Shape: | 6 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48.5mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 400mm |
Original: $274.08
-65%$274.08
$95.93

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 400mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Output Shape: | 6 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48.5mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 400mm |
























