✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1 Sq. Dr. Extra Long Wheel Nut Socket 23mm 6 point Length 270mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 270mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 23mm |
| Output Shape: | 6 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 37.3mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 270mm |
$223.62
1 Sq. Dr. Extra Long Wheel Nut Socket 23mm 6 point Length 270mm—
$223.62


Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 270mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 23mm |
| Output Shape: | 6 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 37.3mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 23mm |
| L Size: | 270mm |
























