✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 350mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 350mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 350mm |
$30.96
1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 350mm—
$30.96


Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 350mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 350mm |






