1/4 Hex Dr. Drill Chuck Adaptor 1/2 x 20UNF Length 64mm
| Input Drive Size: | 1/4" Japanese Standard |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 64mm |
| Type: | Drill Chuck Adaptor |
| Output Size: | 1/2 x 20UNF |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.5mm |
| H1 Size: | 14.5mm |
| H2 Size: | 13mm |
| L Size: | 64mm |
| G Size: | 14mm |
Original: $27.14
-65%$27.14
$9.50

Description
| Input Drive Size: | 1/4" Japanese Standard |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 64mm |
| Type: | Drill Chuck Adaptor |
| Output Size: | 1/2 x 20UNF |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.5mm |
| H1 Size: | 14.5mm |
| H2 Size: | 13mm |
| L Size: | 64mm |
| G Size: | 14mm |




















