1/2 Sq. Dr. Bit Socket 19mm Square Length 37mm For Drain Plug

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | Bit Socket for Drain Plug |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 37mm |



Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | Bit Socket for Drain Plug |
| Output Size: | 19mm |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 37mm |

























