DOUBLE ENDED BIT NO. 2

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 65mm |
| Type: | Double Ended Phillips Bit |
| Output Size: | PH2 |
| Includes: | 1 65mm long bit |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 65mm |

Original: $3.49
-65%$3.49
$1.22

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 65mm |
| Type: | Double Ended Phillips Bit |
| Output Size: | PH2 |
| Includes: | 1 65mm long bit |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 65mm |

























