DOUBLE ENDED BIT NO. 2

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 110mm |
| Type: | Double Ended Phillips Bit |
| Output Size: | PH2 |
| Includes: | 1 110mm long bit |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 110mm |

Original: $3.82
-65%$3.82
$1.34

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 110mm |
| Type: | Double Ended Phillips Bit |
| Output Size: | PH2 |
| Includes: | 1 110mm long bit |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 110mm |

























