1/2 Sq. Dr. Socket 1.3/8 6 point Length 77mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 6 Point Deep Sockets |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 46.2mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 35mm |
| H1 Size: | 54mm |
| L Size: | 77mm |

Original: $55.09
-65%$55.09
$19.28

Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 6 Point Deep Sockets |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 46.2mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 35mm |
| H1 Size: | 54mm |
| L Size: | 77mm |

























