✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Hex Dr. Adaptor 1/2 Square 60mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 60mm |
| Type: | Hex Drive Adaptor |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 16.5mm |
| L Size: | 60mm |
$5.63
Original: $16.10
-65%1/4 Hex Dr. Adaptor 1/2 Square 60mm—
$16.10
$5.63

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 60mm |
| Type: | Hex Drive Adaptor |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 16.5mm |
| L Size: | 60mm |












