✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Sq. Dr. Bit Socket PH1 Length 28mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | Phillips Bit Socket |
| Output Size: | PH1 |
| Standard: | JIS Standard |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |

$3.52
Original: $10.06
-65%1/4 Sq. Dr. Bit Socket PH1 Length 28mm—
$10.06
$3.52

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | Phillips Bit Socket |
| Output Size: | PH1 |
| Standard: | JIS Standard |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |























