1/4 Sq. Dr. Bit Socket Slotted 0.5X3 Length 25mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 3 (0.5x3) |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 3mm |
| T Size: | 0.5mm |
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 25mm |

Original: $8.79
-65%$8.79
$3.08

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 3 (0.5x3) |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 3mm |
| T Size: | 0.5mm |
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 25mm |























