1/2 Sq. Dr. Bit Socket Ribe-CV M5 Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Ribe-CV Bit Socket |
| Output Size: | M5 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $18.80
-65%$18.80
$6.58

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Ribe-CV Bit Socket |
| Output Size: | M5 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |
























