1/2 Sq. Dr. Bit Socket Ribe-CV M14 Length 140mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 140mm |
| Type: | Ribe-CV Bit Socket |
| Output Size: | M14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 103.5mm |
| L Size: | 140mm |
Original: $30.12
-65%$30.12
$10.54

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 140mm |
| Type: | Ribe-CV Bit Socket |
| Output Size: | M14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 103.5mm |
| L Size: | 140mm |
























