1/2 Sq. Dr. Bit Socket Slotted 2.0x12 Length 60mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Socket Length: | 60mm |
| Type: | Slotted Bit Socket |
| Output Size:: | 2.0 x 12mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 12mm |
| T Size: | 2mm |
| D Size: | 23mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 60mm |


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Socket Length: | 60mm |
| Type: | Slotted Bit Socket |
| Output Size:: | 2.0 x 12mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 12mm |
| T Size: | 2mm |
| D Size: | 23mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 60mm |
























