✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
5/16 Hex Dr. Bit Slotted 1.0 x 6 Length 32mm
| Input Drive Size | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 1.0 x 6 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 6mm |
| T Size: | 1mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
$2.04
Original: $5.84
-65%5/16 Hex Dr. Bit Slotted 1.0 x 6 Length 32mm—
$5.84
$2.04

Description
| Input Drive Size | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 1.0 x 6 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 6mm |
| T Size: | 1mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
























