1/4 Hex Dr. Bit Slotted 0.6 X 4 Length 39mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 39mm |
| Type: | Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 0.6 x 4 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 4mm |
| T Size: | 0.6mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 39mm |



Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 39mm |
| Type: | Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 0.6 x 4 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 4mm |
| T Size: | 0.6mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 39mm |

























