3/8 Sq. Dr. Bit Socket 12mm Ballpoint Hex Length 62mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 62mm |
Original: $15.53
-65%$15.53
$5.44

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | Ballpoint Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 62mm |
























