1/4 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Ballpoint Hex Length 50mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 3mm |
| Output Shape: | Ballpoint |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $11.81
-65%$11.81
$4.13

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Ballpoint Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 3mm |
| Output Shape: | Ballpoint |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 50mm |






















